Technické špecifikácie
Posledná aktualizácia: 3.8.2021
modrykonik logo

Ambasádorka značky

Posledná aktualizácia: 3.8.2021

Podklady potrebné na spustenie kampane Ambasádorka značky

Podklady

Pre realizáciu kampane Ambasádorka značky je potrebné vyplniť Vaša Ambasádorka na Modrom koníku minimálne 2 mesiace pred plánovaným spustením kampane Ambasádorka značky. Počas tohto obdobia prebehne výberové konanie na Ambasádorku, jej zaškolenie, spustenie v systéme, dodanie produktov a pod.

Pre prácu Ambasádorky je dôležité poskytnúť Ambasádorke materiály, ktoré môže používať a z ktorých môže čerpať počas svojej spolupráce. Bližšie informácie o značke jej budú odovzdané prostredníctvom školenia.

Produkty Minimálne 2 týždne pred spustením kampane je potrebné poskytnúť Ambasádorke produkty, ktoré bude propagovať na stránke Modrý koník. Produkty je možné zaslať priamo Ambasádorke alebo dodanie zabezpečíme my.

Obrázky Pre spustenie kampane na Modrom koníku budeme potrebovať vektorové logo na profil Ambasádorky do odznaku (270 x 100 px) a cover fotografiu do skupiny 664 x 250 px.

Ostatné podmienky a požiadavky
Pre realizáciu kampane Ambasádorka značky je potrebné vyplniť Vaša Ambasádorka na Modrom koníku 2 mesiace pred plánovaným spustením kampane Ambasádorka značky. V prípade nedodania podkladov podľa uvedenej špecifikácie v stanovenom čase súhlasíte s alikvotným skrátením plnenia (času, počtu zobrazení reklamy a pod.), pričom sa však zaväzujete uhradiť plnú sumu podľa objednávky.

← Späť na zoznam formátov