Technické špecifikácie
Posledná aktualizácia: 16.6.2021
modrykonik logo

Large Rectangle

Posledná aktualizácia: 16.6.2021
Large Rectangle laptop Large Rectangle desktop

Rozmer: 336x280px
Ako podklad sa používa kreatíva veľkosti 336x280px. Kreatíva nemá pevnú pozíciu, jej umiestnenie sa líši podľa toho, v ktorej sekcii webu sa zobrazí.

Preklik: Jeden preklik z celej plochy kreatívy, viac preklikov je možných len pri HTML5 kreatívach. Ak bude kreatíva HTML5 alebo script, systém nerozpozná prekliky a nebude ich počítať. Potom v reporte budú zmerané iba impresie.

Formáty: JPEG, PNG, GIF, HTML5, 3rd Party

Maximálna dátová veľkosť kreatívy: 50kB (animovaný GIF a HTML5 - 100kB)
Príliš veľké kreatívy sa príliš dlho načítavajú a užívateľ sa môže odscrollovať nižšie, prípadne prekliknúť na inú stránku ešte predtým, než sa mu banner zobrazí.

HTML5 kreatívy: Pri ich vytváraní prosím postupujte podľa našich inštrukcií na výrobu HTML5 kreatív, v opačnom prípade nevieme zaručiť plnú funkčnosť na našom webe.

Ostatné podmienky a požiadavky: Ak budete používať vlastné meracie kódy, kód na impresie potrebujeme vo formáte 1x1 img tracking pixelu (javascriptové meracie kódy náš adserver nepodporuje) a pri všetkých kódoch prosím použite protokol HTTPS.

Kreatívy nám prosím dodajte najnejskôr 4 pracovné dni pred plánovaným spustením kampane. V prípade nedodania reklamných podkladov podľa uvedenej špecifikácie v stanovenom čase súhlasíte s alikvótnym skrátením plnenia (času, počtu zobrazení reklamy a pod.), pričom sa však zaväzujete uhradiť plnú sumu podľa objednávky.

Nie sme kreatívna agentúra, obsah kampaní (texty, kreatívy) teda nevytvárame.

← Späť na zoznam formátov