Technické špecifikácie
Posledná aktualizácia: 26.7.2021
modrykonik logo

Billboard

Posledná aktualizácia: 26.7.2021
Billboard laptop Billboard desktop

Rozmer: 970 x 250 px
Ako podklad sa používa jedna kreatíva veľkosti 970 x 250px. Kreatíva sa zobrazuje na vrchu stránky v sekciách Homepage, Bazár, Skupiny a fóra, Stena, Poradne. Pri scrollovaní sa postupne odsúva. Formát Billboard sa zobrazuje len na zariadeniach so šírkou displeja 970px a viac.

Preklik: Jeden preklik z celej plochy kreatívy, viac preklikov je možných len pri HTML5 kreatívach. Ak bude kreatíva HTML5 alebo script, systém nerozpozná prekliky a nebude ich počítať. Potom v reporte budú zmerané iba impresie.

Formáty: JPEG, PNG, GIF, HTML5, 3rd Party

Maximálna dátová veľkosť kreatívy: 100 kB
Príliš veľké kreatívy sa príliš dlho načítavajú a užívateľ sa môže odscrollovať nižšie, prípadne prekliknúť na inú stránku ešte predtým, než sa mu banner zobrazí.

HTML5 kreatívy: Pri ich vytváraní prosím postupujte podľa našich inštrukcií na výrobu HTML5 kreatív, v opačnom prípade nevieme zaručiť plnú funkčnosť na našom webe.

Ostatné podmienky a požiadavky: Ak budete používať vlastné meracie kódy, kód na impresie potrebujeme vo formáte 1 x 1 img tracking pixelu (javascriptové meracie kódy náš adserver nepodporuje) a pri všetkých kódoch prosím použite protokol HTTPS.

Kreatívy nám prosím dodajte najnejskôr 4 pracovné dni pred plánovaným spustením kampane. V prípade nedodania reklamných podkladov podľa uvedenej špecifikácie v stanovenom čase súhlasíte s alikvótnym skrátením plnenia (času, počtu zobrazení reklamy a pod.), pričom sa však zaväzujete uhradiť plnú sumu podľa objednávky.

Nie sme kreatívna agentúra, obsah kampaní (texty, kreatívy) teda nevytvárame.

← Späť na zoznam formátov