Technické špecifikácie
Posledná aktualizácia: 16.5.2019
modrykonik logo

Halfpage

Posledná aktualizácia: 27.11.2017
Halfpage laptop Halfpage desktop

Rozmer: 300x600px
Ako podklad sa používa kreatíva veľkosti 300x600px.

Formát Halfpage sa zobrazuje na desktopoch a tabletoch v sekciách Fórum, Blogy, Skupiny a Bazár, na mobiloch sa zobrazuje v časti Fórum, priamo medzi príspevkami diskutujúcich. Na desktopoch je formát "sticky," pri scrollovaní ostáva na svojom mieste.

Náhľad na formát Halfpage si môžete pozrieť TU.

Preklik: V prípade obrázkových kreatív je možný jeden preklik z celej plochy kreatívy, pri správne vypracovanej HTML5 kreatíve je možných viac preklikov.

Formáty: JPEG, PNG, GIF, HTML5, 3rd Party.

Maximálna dátová veľkosť kreatívy: 100kB
Príliš veľké kreatívy sa príliš dlho načítavajú a užívateľ sa môže prípadne prekliknúť na inú stránku ešte predtým, než sa mu banner zobrazí.

HTML5 kreatívy: Pri ich vytváraní prosím postupujte podľa našich inštrukcií na výrobu HTML5 kreatív, v opačnom prípade nevieme zaručiť plnú funkčnosť na našom webe.

Ostatné podmienky a požiadavky: Ak budete používať vlastné meracie kódy, kód na impresie potrebujeme vo formáte 1x1 img tracking pixelu (javascriptové meracie kódy náš adserver nepodporuje) a pri všetkých kódoch prosím použite prokotol HTTPS.

Kreatívy nám prosím dodajte najnejskôr 4 pracovné dni pred plánovaným spustením kampane. V prípade nedodania reklamných podkladov podľa uvedenej špecifikácie v stanovenom čase súhlasíte s alikvótnym skrátením plnenia (času, počtu zobrazení reklamy a pod.), pričom sa však zaväzujete uhradiť plnú sumu podľa objednávky.

Nie sme kreatívna agentúra, obsah kampaní (texty, kreatívy) teda nevytvárame.

← Späť na zoznam formátov