Technické špecifikácie
Posledná aktualizácia: 27.11.2017
modrykonik logo

FAQ

Posledná aktualizácia: 27.11.2017
formaty laptop formaty desktop

Áno, beží. Tu je potrebné vziať do úvahy, že modrykonik.sk má denne viac než 2.000.000 zobrazených stránok. Pri objeme 200.000 zobrazení za týždeň je teda pravdepodobnosť, že narazíte práve na vašu reklamu, menej ako 1.5%.
Systém, ktorý posiela na web reklamu, má navyše tendenciu zobrazovať jednému používateľovi viackrát po sebe rovnakú reklamu, častým obnovovaním stránky si teda tiež veľmi nepomôžete. Čo môže trochu pomôcť, je “preklikanie” webu v inkognito móde, prípadne nám napíšte a pošleme vám linku s live náhľadom na vašu reklamu.

Váš laptop má pravdepodobne nižšie rozlíšenie displeja a preto sa na ňom kreatíva nezobrazí celá. Pre viac informácií si pozrite naše technické špecifikácie pre formát Branding.

Pri formáte Správy do IP sa platí za odoslané správy. 10.000 správ bolo odoslaných, z nich však bolo otvorených len 6.231, zvyšné používateľky si túto správu neotvorili a teda ostali nezobrazené.

Áno, pokiaľ kreatívu pripravíte vo formáte HTML5. Počet preklikov vám však vieme zmerať len za všetky odkazy spolu. Pre viac informácií, ako takúto kreatívu pripraviť, si prosím podrobne prečítajte naše inštrukcie na výrobu HTML5 bannerov.

Áno je, pre viac informácií nás prosím kontaktujte.


Áno, stačí nám poslať merací kód vo forme tracking pixelu.

Áno, môžete.

To záleží od viacerých okolností a takto všeobecne vám na túto otázku žiaľ odpovedať nevieme. Prosím, kontaktujte nás aj s detailnejšími informáciami ohľadom objednávky.

Nie, tento formát náš systém nepodporuje. Odporúčame vám namiesto neho využiť formát HTML5 - inštrukcie na výrobu HTML5 kreatív nájdete TU.

← Späť na zoznam formátov