Chat with us, powered by LiveChat

Nezáväzne nás kontaktujte

Ak máte akúkoľvek otázku k jednotlivým reklamným formátom, portálu Modrý koník alebo napríklad špecifickú požiadavku, neváhajte sa nám ozvať. Naši account manageri sa s vami čoskoro spoja.

Využiť môžete kontaktný formulár na tejto stránke, alebo kontaktujte priamo telefonicky či emailom nášho zástupca.

Ing. Miroslava Andrášová
Sales manager
+421 908 297 181
miroslava.andrasova@modrykonik.com

Radi sa s vami stretneme v našej českej pobočke v Prahe alebo v sídle spoločnosti v Bratislave. Prípadne naši zástupcovia môžu prísť osobne za vami.

Modrý koník (SR)
Martinská 56, Bratislava, 821 05, Slovensko

Modrý koník (ČR)
Bělehradská 17, Praha-Nusle, 140 00, Česko

"Predá sa všetko," hovorí Milan Drahoš

O marketingovej stratégii spoločnosti Pepco hovoril v rozhovore pre Mediář.cz country manager Milan Drahoš. Vyššie predaje Pepco dosahuje aj vďaka Modrému koníku, s ktorým dlhodobo spolupracuje a využíva naše reklamné formáty.

"Veľmi dobre nám funguje lokálne špecifikum - Modrý koník. Na Slovensku je to jednoznačná jednotka vo svojom segmente, v Česku dvojka. Môžete si na ňom založiť skupinu a vybrať ambasádorku značky, ktorá skupinu spravuje. S Modrým koníkom sme začali pred tromi rokmi, slovenská administrátorka medzitým prišla k nám na oddelenie marketingu.

Koník je na Slovensku obrovský fenomén a je to jedna z vecí, ktorú sme pretlačili na centrále. Počas veľmi krátkeho obdobia bola naša skupina najväčšia, najlepšia a najaktívnejšia zo všetkých. Podľa štatistík tam mamičky trávia veľa času. Na centrále nám potom ani nechceli veriť, že nejaká taká stránka existuje."