Chat with us, powered by LiveChat

Nezáväzne nás kontaktujte

Ak máte akúkoľvek otázku k niektorému reklamnému formátu portálu Modrý koník alebo inú špecifickú požiadavku, neváhajte nás kontaktovať. Obratom sa vám ozveme naspäť.

Môžete využiť kontaktný formulár alebo volajte / píšte priamo nášmu zástupcovi.

Ing. Miroslava Andrášová
Sales manager
+421 908 297 181
miroslava.andrasova@modrykonik.com

Radi sa s vami stretneme osobne u vás alebo u nás v Bratislave alebo v našej pobočke v Prahe. Takisto sa s vami radi uvidíme cez video hovor cez Zoom, Microsoft teams alebo Skype.

Modrý koník (SR)
Špaldová 16, Bratislava, 821 06, Slovensko

Modrý koník (ČR)
Bělehradská 17, Praha-Nusle, 140 00, Česko

    "Predá sa všetko," hovorí Milan Drahoš

    O marketingovej stratégii spoločnosti Pepco hovoril v rozhovore pre Mediář.cz country manager Milan Drahoš. Vyššie predaje Pepco dosahuje aj vďaka Modrému koníku, s ktorým dlhodobo spolupracuje a využíva naše reklamné formáty.

    "Veľmi dobre nám funguje lokálne špecifikum - Modrý koník. Na Slovensku je to jednoznačná jednotka vo svojom segmente, v Česku dvojka. Môžete si na ňom založiť skupinu a vybrať ambasádorku značky, ktorá skupinu spravuje. S Modrým koníkom sme začali pred tromi rokmi, slovenská administrátorka medzitým prišla k nám na oddelenie marketingu.

    Koník je na Slovensku obrovský fenomén a je to jedna z vecí, ktorú sme pretlačili na centrále. Počas veľmi krátkeho obdobia bola naša skupina najväčšia, najlepšia a najaktívnejšia zo všetkých. Podľa štatistík tam mamičky trávia veľa času. Na centrále nám potom ani nechceli veriť, že nejaká taká stránka existuje."