Chat with us, powered by LiveChat

Team Modrého koníka

Modrý koník je už vyše desať rokov domovom desiatok až stoviek tisíc českých aj slovenských mamičiek. Tých súčasných aj tých nastávajúcich. Náš skvelý tím pracuje každý deň na tom, aby mamičky na Modrom koníku našli presne to, čo hľadajú, a taktiež pomáhajú vám, našim klientom, nájsť s mamičkami spoločnú reč a efektívne prezentovať vaše produkty!

Na tejto stránke si predstavíme jednotlivých členov nášho modrokoníkovského tímu a povieme si, kto sú a čo majú na starosti. 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Modrý koník

Niekoľko zaujímavých štatistík o nášom mamičkovskom portáli.

37 kolegov

v našom teame

17 rokov

pôsobí Modrý koník

1,6 miliónov

žien nás navštíví mesačne

Tisíce

mamičiek online

Evánka

Je u nás už vyše 6 rokov a prešla od komunitnej manažérky, produkčnej až k obchodnej pozícií. ,,Najviac ma na práci obchodníka baví tá časť, keď vymýšľam pre klienta, ako by mohla vyzerať jeho kampaň na Modrom koníku. Vyberiem najvhodnejšie formáty a poskladám celú kampaň tak, aby plnila predstavy a ciele klienta". Keď uspí obe svoje detičky, je čas na jej obľúbené netflixové reality shows.

Mirka

Profile photo for mirka

Mirka tiež pracuje v MK už viac ako sedem rokov. Prekonala ťažké začiatky navolávania nových klientov, výzvy pri akvizícii veľkých značiek a dnes úspešne riadi svoje accounty. Má rada komunikáciu s ľuďmi a baví ju psychológia reklamy. Vo svojej práci našla perfektný mix týchto vecí. Je cestovateľka, pracuje z rôznych kútov sveta a pri tom sa tiež rada sama vzdeláva.

Rudy

Profile photo for Rudy

Rudy je súčasťou nášho tímu od februára 2024. Aktuálne sa s maximálnou usilovnosťou venuje obchodnej úlohe. Je prívetivý, kreatívny obchodník, ktorému nerobí problém s klientom otvoriť akúkoľvek otázku. A samozrejme, vpred ho ženú spokojní klienti a každý feedback, nech už je pozitívny, alebo áno.

Nikelča

Pracuje pre Modrý koník viac ako rok a stará sa o všetko, čo je potrebné, najmä z pohľadu nasadzovania a kontrolovania displayových kampaní. Je milovníčkou počítačov, tabuliek, aplikácií a veľmi rada číta knihy. Niekedy je schopná čítať si hlboko do noci! S veľkým úsilím sa venuje práci na klientskych kampaniach a podľa svojich slov má táto práca veľký šmrc.

Táňa

Naša interná stand-up komička Táňa pracuje v Modrom koníku viac ako sedem rokov. Najskôr dlhú dobu externe a teraz už dva roky ako plnohodnotná súčasť produkčného tímu. V práci u nás môže robiť, čo ju baví – tvoriť, písať, byť kreatívna, fotografovať. Rada sa vzdeláva a komunikuje s ľuďmi.

Oslovte mamičky práve tam,

kde sa cítia dobre a kde trávia veľa času s ostatnými.