Chat with us, powered by LiveChat

Team Modrého koníka

Modrý koník je už vyše desať rokov domovom desiatok až stoviek tisíc českých aj slovenských mamičiek. Tých súčasných aj tých nastávajúcich. Náš skvelý tím pracuje každý deň na tom, aby mamičky na Modrom koníku našli presne to, čo hľadajú, a taktiež pomáhajú vám, našim klientom, nájsť s mamičkami spoločnú reč a efektívne prezentovať vaše produkty!

Na tejto stránke si predstavíme jednotlivých členov nášho modrokoníkovského tímu a povieme si, kto sú a čo majú na starosti. 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Modrý koník

Niekoľko zaujímavých štatistík o nášom mamičkovskom portáli.

37 kolegov

v našom teame

17 rokov

pôsobí Modrý koník

1,6 miliónov

žien nás navštíví mesačne

Tisíce

mamičiek online

Evánka

Je u nás už vyše 6 rokov a prešla od komunitnej manažérky, produkčnej až k obchodnej pozícií. ,,Najviac ma na práci obchodníka baví tá časť, keď vymýšľam pre klienta, ako by mohla vyzerať jeho kampaň na Modrom koníku. Vyberiem najvhodnejšie formáty a poskladám celú kampaň tak, aby plnila predstavy a ciele klienta". Keď uspí obe svoje detičky, je čas na jej obľúbené netflixové reality shows.

Eliška

Eliška zastupuje spolu s Evánkou českú pobočku a s malou pauzou na materskú u nás pôsobí 6 rokov. Najviac jú baví obchod, pretože môže spoznávať nových ľudí, zisťovať ich ciele a vízie, následne tiež pomáhať ich dosahovať cez reklamné kampane na MK. V tíme je najväčšou frajerkou na analýzu dát a pomáha nám lepšie chápať používateľky.

Mirka

Mirka tiež pracuje v MK už viac ako šesť rokov. Prekonala ťažké začiatky navolávania nových klientov, výzvy pri akvizícii veľkých značiek a dnes úspešne riadi svoje accounty. Má rada komunikáciu s ľuďmi a baví ju psychológia reklamy. Vo svojej práci našla perfektný mix týchto vecí. Je cestovateľka, pracuje z rôznych kútov sveta a pri tom sa tiež rada sama vzdeláva.

Roman

Fanúšik futbalu a čerstvý otec je u nás viac ako tri roky. Okrem samotnej obchodnej práce si užíva aj firemnú kultúru či možnosť ovplyvňovať smerovanie spoločnosti. Roman sa počas svojej koníkovskej jazdy naučil veľmi dobre počúvať klientov a vďaka tomu je z neho spoľahlivý a zodpovedný obchodník, schopný vymyslieť spoluprácu doslova na mieru. 

Katka

Katie si u nás vyskúšala už niekoľko pozícií. Aktuálne sa s maximálnou usilovnosťou venuje obchodnej úlohe. Koník je pre ňu srdcovka a sama hovorí, že sa táto práca inak ako srdcom ani robiť nedá. Je to majsterka slova:,,Na svojej práci milujem skvelých ľudí, ktorým spanilá jazda nášho tátoša leží na pleciach. A to od produkčného až po našich "ajťákov". A samozrejme, vpred ma ženú spokojní klienti a každý feedback, nech už je pozitívny, alebo áno.”  

Nikelča

Pracuje pre Modrý koník viac ako rok a stará sa o všetko, čo je potrebné, najmä z pohľadu nasadzovania a kontrolovania displayových kampaní. Je milovníčkou počítačov, tabuliek, aplikácií a veľmi rada číta knihy. Niekedy je schopná čítať si hlboko do noci! S veľkým úsilím sa venuje práci na klientskych kampaniach a podľa svojich slov má táto práca veľký šmrc.

Táňa

Naša interná stand-up komička Táňa pracuje v Modrom koníku viac ako sedem rokov. Najskôr dlhú dobu externe a teraz už dva roky ako plnohodnotná súčasť produkčného tímu. V práci u nás môže robiť, čo ju baví – tvoriť, písať, byť kreatívna, fotografovať. Rada sa vzdeláva a komunikuje s ľuďmi.

Oslovte mamičky práve tam,

kde sa cítia dobre a kde trávia veľa času s ostatnými.