Chat with us, powered by LiveChat

Reklamné formáty Modrom koníku

Ambasádorka značky

Ambasádorka značky je populárna používateľka Modrého koníka, ktorá buduje a šíri povedomie o značke. Svojou aktivitou zasahuje veľké publikum, vytvára vlastný obsah, s ktorým ďalej pracuje, a iniciuje diskusie o značke.

Dni so značkou

Týždňová alebo dvojtýždňová kampaň prebieha v rámci celej stránky Modrého koníka. Zástupca vašej značky má vlastné diskusné fórum a blog. Používateľky informuje o produktoch, nadväzuje dialóg, vytvára súťaže a odkazuje na stránky.

Displayové formáty

Portál získava približne 2,5 milióna zobrazení mesačne. Potenciál veľkej návštevnosti možno využiť displayovým formátom vašej reklamy.

Natívny článok

Článok propagujúci vašu značku spôsobom, ktorý tisícom používateliek nášho portálu prináša naozajstnú hodnotu, vďaka čomu je vnímaný pozitívne a priateľsky.

Poradňa

Odborník odpovedá používateľkám a zároveň tak môže robiť reklamu svojim službám.

Súťaž

Interaktívna súťaž pomáha vzbudiť záujem o značku. Súťaž je umiestnená v hlavnom menu na stránke, ktoré je viditeľné pre všetkých návštevníkov stránky.

Skúsenosti so značkou

Skupina používateliek dostane na vyskúšanie produkt. Potom majú čas na to, aby ho otestovali, a následne svoje skúsenosti zverejnia aj s vlastnými fotografiami. V diskusii reagujú na doplňujúce otázky a komentáre ostatných používateliek.

Správa do internej pošty

Na portáli sú registrované desiatky tisíc mamičiek, ktoré ho pravidelne navštevujú, diskutujú a zapájajú sa do rôznych aktivít. Správa do ich súkromnej pošty je jednoduchý spôsob, ako ich osloviť priamou a rýchlou cestou.

Video formáty

Modrého koníka nielen navštívi 1,2 milióna ľudí mesačne na Slovensku a v Česku, ale tisícky ľudí si tiež pozrú pravidelné video relácie na našom YouTube kanáli. Mamičky sa na ne pozerajú, aby získali dobré rady pre výchovu svojho dieťaťa či v tehotenstve, odpovede na pálčivé otázky, ale tiež si tam chodia zasúťažiť.

Centrum recenzií

Získajte produktovú stránku s opisom vášho produktu a recenzie na dôveryhodnom a nezávislom mieste. Počet recenzií môžeme zvýšiť tým, že vybraným ženám pošleme na otestovanie vaše produkty. Recenzie na Modrom koníku obsadia prvé priečky v Googli.

Oslovte mamičky práve tam,

kde sa cítia dobre a kde trávia veľa času s ostatnými.