Chat with us, powered by LiveChat

Reklamné formáty Modrom koníku

Ambasádorka značky

Ambasádorka značky je populárna používateľka Modrého koníka, ktorá buduje a šíri povedomie o značke. Svojou aktivitou zasahuje veľké publikum, vytvára vlastný obsah, s ktorým ďalej pracuje, a iniciuje diskusie o značke.

Centrum recenzií

Získajte produktovú stránku s opisom vášho produktu a recenzie na dôveryhodnom a nezávislom mieste. Počet recenzií môžeme zvýšiť tým, že vybraným ženám pošleme na otestovanie vaše produkty. Recenzie na Modrom koníku obsadia prvé priečky v Googli.

Displayové formáty

Portál získava približne 2,5 milióna zobrazení mesačne. Potenciál veľkej návštevnosti možno využiť displayovým formátom vašej reklamy.

Natívny článok

Článok propagujúci vašu značku spôsobom, ktorý tisícom používateliek nášho portálu prináša naozajstnú hodnotu, vďaka čomu je vnímaný pozitívne a priateľsky.

Poradňa

Odborník odpovedá používateľkám a zároveň tak môže robiť reklamu svojim službám.

Súťaž

Interaktívna súťaž pomáha vzbudiť záujem o značku. Súťaž je umiestnená v hlavnom menu na stránke, ktoré je viditeľné pre všetkých návštevníkov stránky.

Video formáty

Modrého koníka nielen navštívi 1,2 milióna ľudí mesačne na Slovensku a v Česku, ale tisícky ľudí si tiež pozrú pravidelné video relácie na našom YouTube kanáli. Mamičky sa na ne pozerajú, aby získali dobré rady pre výchovu svojho dieťaťa či v tehotenstve, odpovede na pálčivé otázky, ale tiež si tam chodia zasúťažiť.

Správa do internej pošty

Na portáli sú registrované desiatky tisíc mamičiek, ktoré ho pravidelne navštevujú, diskutujú a zapájajú sa do rôznych aktivít. Správa do ich súkromnej pošty je jednoduchý spôsob, ako ich osloviť priamou a rýchlou cestou.

Preferred deal na Modrom koníku

Naše plochy z displayovej reklamy môžete mať aj plne vo svojej réžii. Vďaka tzv. preferred deal dostanete prístup a môžete tak predbehnúť verejnú aukciu s vopred dohodnutou cenou a zasiahnuť cieľové publikum ako prví.

Sme jedna z najväčších webových stránok pre ženy a mamičky na česko-slovenskom trhu, pričom mesačne nás navštívi viac ako 1,2 mil. žien z oboch krajín. Na predaj inzercie využívame SSP platformu Google AdManager a AdForm.

Pre viac info nás nezáväzne kontaktujte.

Oslovte mamičky práve tam,

kde sa cítia dobre a kde trávia veľa času s ostatnými.