Modrý koník pre marketérov

Back to school

Využite sezónu BTS naplno s Modrým koníkom

Obdobie na začiatku školského roka je pre firmy marketingovo druhou najsilnejšou sezónou hneď po Vianociach a to bez ohľadu na to, či predávate školské potreby alebo nie. Ľudia podľa štatistiky jednoducho nakupujú intenzívnejšie. Pomôžeme vám to využiť.

Prípravy na školský rok

Rodiny nakupujú školské potreby aj nové oblečenie, batohy, topánky a ďalšie vybavenie, elektroniku, mobily, tablety a podobne. Nielen deti však potrebujú nové veci.

Menšia nákupná horúčka

S tým, ako začnú míňať peniaze, kupujú vo zvýšenej miere aj čokoľvek ďalšie, čo im príde do cesty. Ideálny čas pre vašu ponuku.

Prichádza jeseň a zima

Okrem toho takto premýšľajú až do konca roka. Jesenné pobyty, jazykové kurzy, športové aktivity, príprava na chladné počasie a onedlho aj Vianoce.

Špeciálna back to school kampaň

Modrý koník si pre vás pripravil špeciálnu kampaň určenú práve pre túto sezónu. Ide o účinnú kombináciu natívnych reklám, ktoré sú používateľkami pozitívne vnímané, podporenú displayovými formátmi. Plánujeme na 12.8.-15.9.2019.

Štvornásobný efekt

V rámci kampane získate natívny článok na úvodnej stránke, správu do pošty používateľkám, Large Rectangle a Halfpage banner. Ušetríte 32% z bežnej ceny.

Natívny článok a správa do IP

Oslovte tisíce používateliek článkom na úvodnej stránke koníka a navyše súkromnou správou do pošty. Tá má v porovnaní s emailom vysokú mieru otvorenia až 40 - 50%.

Displayové formáty

Celá už takto výrazná kampaň je zosilnená a podporená formátmi Large Rectangle a Half Page. Oba bannery sú zobrazené min. 200 000x.

Čo môžete očakávať?

Zaujal vás tento formát?

Napíšte nám a niekto z nášho teamu sa vám obratom ozve. Podrobne vám vysvetlí, ako to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý deň volať a niečo vám chcieť predať ;-)

Toto nie je formulár, čo vedie nikam. Je za ním náš skvelý team.

Správa bola úspešne poslaná.

Nastala chyba, správa nebola poslaná.

Nové z blogu

7 princípov úspešného predaja na internete

O tom, ako úspešne predávať na internete, bolo publikovaných tisícky článkov aj knižiek. Domnievame sa, že neexistuje univerzálna metóda, ktorá by fungovala pre všetky prípady, alebo že je nejaký zázračný spôsob, ako garantovať úspech. Každá firma je v odlišnej situácii a preto aj my s klientmi pri plánovaní reklamných kampaní na našom portáli postupujeme vždy …

Čítaj viac