Modrý koník pre marketérov

Poradňa

Ako funguje poradňa na Modrom koníkovi?

V poradni komunikujú používateľky priamo so špecializovaným odborníkom a pýtajú sa ho na svoje osobné problémy. Odborník im zodpovedá a zároveň tak môže robiť reklamu svojim službám.

Odborník si buduje reputáciu

Odpovedaním pálčivých otázok si odborník buduje v komunite autoritu a povedomie. Používateľky sa na neho potom môžu obrátiť a využívať jeho služby aj mimo Modrého koníka.

Môže propagovať svoj web

V rámci odpovede na dotazy môže odborník uvádzať odkazy na svoje vlastné stránky, cez ktoré ponúka a predáva svoje profesionálne služby.

Možnosť spolupráce

Existujú dve možnosti spolupráce. Väčšinou si odborník reklamu v poradni platí. Niekedy odborníka oslovíme sami, potom platíme za každú jeho odpoveď.

Čo môžete očakávať?

Zaujal vás tento formát?

Napíšte nám a niekto z nášho teamu sa vám obratom ozve. Podrobne vám vysvetlí, ako to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý deň volať a niečo vám chcieť predať ;-)

Toto nie je formulár, čo vedie nikam. Je za ním náš skvelý team.

Správa bola úspešne poslaná.

Nastala chyba, správa nebola poslaná.

Nové z blogu

Ako správne vytvoriť spätný odkaz pre váš web

Robíte SEO pre váš web a budujete spätné odkazy? Publikovanie odkazov má niekoľko univerzálnych pravidiel, ktorých je dobré sa držať. Rozdeliť ich môžeme do niekoľkých bodov, ktoré môžete využiť ako kostru pre váš linkbuilding, nech už budujete odkazy kdekoľvek. Tieto rovnaké princípy samozrejme, platia aj pri budovaní odkazov formou SEO článkov na Modrom koníku. Forma …

Čítaj viac