Modrý koník pre marketérov

Poradňa

Ako funguje poradňa na Modrom koníkovi?

V poradni komunikujú používateľky priamo so špecializovaným odborníkom a pýtajú sa ho na svoje osobné problémy. Odborník im zodpovedá a zároveň tak môže robiť reklamu svojim službám.

Odborník si buduje reputáciu

Odpovedaním pálčivých otázok si odborník buduje v komunite autoritu a povedomia. Užívateľky sa na neho potom môžu obrátiť a využívať jeho služby aj mimo Modrého koníka.

Môže propagovať svoj web

V rámci odpovede na dotazy môže odborník uvádzať odkazy na svoje vlastné stránky, cez ktoré ponúka a predáva svoje profesionálne služby.

Možnosť spolupráce

Existujú dve možnosti spolupráce. Väčšinou si odborník reklamu v poradni platí. Niekedy odborníka oslovíme sami, potom platíme za každú jeho odpoveď.

Čo môžete očakávať?

Zaujal vás tento formát?

Napíšte nám a niekto z nášho teamu sa vám obratom ozve. Podrobne vám vysvetlí, ako to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý deň volať a niečo vám chcieť predať ;-)

Toto nie je formulár, čo vedie nikam. Je za ním náš skvelý team.

Správa bola úspešne poslaná.

Nastala chyba, správa nebola poslaná.

Nové z blogu

Back to school pre marketérov – ukážky a tipy

Stále váhate, či sa pustiť do Back to school kampane práve teraz? Ak chcete stihnúť objednať reklamný priestor a využiť naplno druhú najväčšiu predajnú sezónu v roku, je najvyšší čas, aby ste sa začali pripravovať. Tu sú ukážky, aké kampane fungovali u nás a tipy, aké formáty a obsah by mohol byť ten pravý pre vašu natívnu Back to …

Čítaj viac