Modrý koník pre marketérov

Poradňa

Ako funguje poradňa na Modrom koníkovi?

V poradni komunikujú používateľky priamo so špecializovaným odborníkom a pýtajú sa ho na svoje osobné problémy. Odborník im zodpovedá a zároveň tak môže robiť reklamu svojim službám.

Odborník si buduje reputáciu

Odpovedaním pálčivých otázok si odborník buduje v komunite autoritu a povedomia. Užívateľky sa na neho potom môžu obrátiť a využívať jeho služby aj mimo Modrého koníka.

Môže propagovať svoj web

V rámci odpovede na dotazy môže odborník uvádzať odkazy na svoje vlastné stránky, cez ktoré ponúka a predáva svoje profesionálne služby.

Možnosť spolupráce

Existujú dve možnosti spolupráce. Väčšinou si odborník reklamu v poradni platí. Niekedy odborníka oslovíme sami, potom platíme za každú jeho odpoveď.

Čo môžete očakávať?

Zaujal vás tento formát?

Napíšte nám a niekto z nášho teamu sa vám obratom ozve. Podrobne vám vysvetlí, ako to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý deň volať a niečo vám chcieť predať ;-)

Toto nie je formulár, čo vedie nikam. Je za ním náš skvelý team.

Správa bola úspešne poslaná.

Nastala chyba, správa nebola poslaná.

Nové z blogu

7 princípov úspešného predaja na internete

O tom, ako úspešne predávať na internete, bolo publikovaných tisícky článkov aj knižiek. Domnievame sa, že neexistuje univerzálna metóda, ktorá by fungovala pre všetky prípady, alebo že je nejaký zázračný spôsob, ako garantovať úspech. Každá firma je v odlišnej situácii a preto aj my s klientmi pri plánovaní reklamných kampaní na našom portáli postupujeme vždy …

Čítaj viac