Modrý koník navštívi mesačne takmer milión slovenských žien. Bazár Modrého koníka narástol medziročne o 40 %. To je dôvod, prečo by ste práve teraz mali vyskúšať prepojenie vášho e-shopu s Modrým koníkom, aby ste mohli predávať tovar z vášho e-shopu ženám z Modrého koníka.

Ponúkame vám možnosť prepojiť e-shop s bazárom Modrého koníka prostredníctvom XML feedu. Ušetrí vám to veľa času a práce a prinesie množstvo nových návštevníkov a zákazníkov z Modrého koníka.

Výhody prepojenia e-shopu cez XML feed:

  • Automatické importovanie inzerátov do bazáru z vášho e-shopu,
  • denná synchronizácia inzerátov podľa vášho e-shopu,
  • preklik z inzerátov na Modrom koníku priamo do vášho e-shopu.

Ak máte XML feed pre Heuréku, môžete ho využiť aj na Modrom koníku a inzeráty si dodatočne zatriediť do našich kategórií. Ak nemáte, môžete pripraviť XML feed podľa našej šablóny a inzeráty sa vám naimportujú do vhodných kategórií. Viac informácií ako funguje XML feed nájdete tu.

Služba je vhodná najmä pre e-shopy so stovkami až tisíckami produktov. XML feed podporujeme iba v kategóriách s tovarom pre deti a matky, ako napr. kočíky, autosedačky, starostlivosť o deti, hračky, oblečenie, obuv a pod.

Ako postupovať, ak máte záujem o prepojenie:

  • zaregistrovať sa na Modrom koníku a predplatiť si balík PRO,
  • poslať nám vaše prihlasovacie meno/názov obchodíka v bazári na podpora@modrykonik.com,
  • pripraviť si XML feed pre Heuréku alebo váš vlastný XML feed vytvorený podľa našej šablóny .

Ak vás táto služba zaujíma, prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky. Aktivácia služby nie je záväzná, môžete si ju vyskúšať a ak vám nebude vyhovovať, jednoducho ju zrušíte.