Modrý koník pre marketérov

Skúsenosti so značkou

Dodáme vám skutočné a dôveryhodné recenzie na váš produkt a rozšírime ich medzi stovky tisíc vašich potenciálnych zákazníkov.

Ako fungujú Skúsenosti so značkou na Modrom koníkovi?

Skupina vybraných používateliek dostane na vyskúšanie produkt vašej značky.
Po zvolenú dobu ho používateľky testujú a následne svoje skúsenosti zverejnia v blogoch, spolu s vlastnými fotografiami. V diskusii potom reagujú na doplňujúce otázky a komentáre ostatných používateliek.

Prítomnosť vo vyhľadávačoch

Používateľky zverejnia svoje recenzie v diskusnom fóre Modrého koníka. Táto časť stránky a jej príspevky sú permanentné. Skúsenosti s vašou značkou prenikajú do celého slovenského internetu a pomáhajú pri budovaní povedomia a SEO.

Presah na sociálne siete

Používateľky vytvoria obsah, ktorý je obľúbený v ich komunite. Preto by nemal ostať len na Modrom koníku. Recenzie na vaše produkty šírime a uvidia ich aj ženy na Facebooku a Instagrame, vďaka čomu zasiahne kampaň väčšiu časť cieľovej skupiny.

Presah do offline sveta

Ak používateľky strávia s vašimi produktami niekoľko dní alebo týždňov počas testu, pravdepodobne o svojich skúsenostiach porozprávajú aj v osobnom živote. Značka tak získa autentické osobné odporúčania v sociálnom okruhu recenzentiek.
Čo môžete očakávať?

Dosah minimálne 100 000 používateliek (na vaše želanie môžeme tento zásah znásobiť).

Priebeh kampane očami klienta

1

Na Modrom koníku verejne ohlásime testovanie produktov značky.

Výzvu zverejníme na profile @konik_testuje a na našom Facebooku.
Z prihlásených používateliek vyberieme 10 blogeriek, ktoré spĺňajú požadované kritériá.

2

Vy dodáte svoje produkty na test a my ich rozpošleme používateľkám.

Súčasťou balíčka je aj sprievodný list s venovaním a pokynmi. Blogerky používajú a testujú produkty do stanoveného termínu ukončenia testu. Počas testovania tvoria fotky a videá.

3

Blogerky detailne popíšu svoje skúsenosti.

Finálnu recenziu s obrázkami zverejnia testerky na svojom blogu. Súhrnnú recenziu zverejníme v diskusii Modrý Koník testuje. Po zverejnení blogerky odpovedajú ostatným používateľkám na komentáre v diskusii pod článkom.

4

Recenzie šírime ďalej cez Facebook a Instagram.

Výsledné recenzie zdieľame ďalej, aby kvalitný obsah neostal len tam, kde vznikol. Obsah, ktorý vytvoria používateľky na Modrom koníku môžete použiť aj vy na svojej stránke, v newslettri alebo vo vašej kampani.

5

Remarketing: Získajte zapojené používateľky na svoju stranu

Vaša reklama nemusí skončiť zverejnením recenzií. Ako pokračovanie kampane si môžete si vytvoriť podpornú kampaň, ktorá bude cieliť na používateľky, ktoré boli v spojení s vašim testovaním.

Skúsenosti so značkou očami zákazníkaPríklady úspešných kampaní

Zaujal vás tento formát?

Napíšte nám a niekto z nášho teamu sa vám obratom ozve. Podrobne vám vysvetlí, ako to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý deň volať a niečo vám chcieť predať ;-)

Toto nie je formulár, čo vedie nikam. Je za ním náš skvelý team.

Správa bola úspešne poslaná.

Nastala chyba, správa nebola poslaná.

Nové z blogu

Ako správne vytvoriť spätný odkaz pre váš web

Robíte SEO pre váš web a budujete spätné odkazy? Publikovanie odkazov má niekoľko univerzálnych pravidiel, ktorých je dobré sa držať. Rozdeliť ich môžeme do niekoľkých bodov, ktoré môžete využiť ako kostru pre váš linkbuilding, nech už budujete odkazy kdekoľvek. Tieto rovnaké princípy samozrejme, platia aj pri budovaní odkazov formou SEO článkov na Modrom koníku. Forma …

Čítaj viac